تا زمان ابلاغ اساسـنامه هـا و دسـتورالعمل های مصوب توسط وزیر جهاد کشاورزی، ساختار فعلی نظام صنفی کشاورزی و اساسنامه و دستورالعملهای موجود لازم اجرا می باشد.
    مجمع عمومی فوق العاده و انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرس نظام صنفی كشاورزی استان کهگیلویه و بویر احمد برگزار شد


مجمع عمومی فوق العاده نظام صنفی کشاورزی استان کهگیلویه و بویر احمد در نوبت اول، روز چهار شنبه ششم مرداد ماه 1395 با حضور 13 نفر از 25 نفر عضو هیات مدیره نظام صنفی كشاورزی شهرستانهای استان، نمایندگان دفتر امور تشکلهای کشاورزی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، جهاد کشاورزی، نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، مسئولین و کارشناسان  امورتشکلهای تعاون روستایی، اداره كل صنعت، معدن و تجارت ، اداره كل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در محل سالن جلسات تعاون روستایی استان(یاسوج) به منظور انتخاب اعضای هیأت مدیره و بازرس نظام صنفی کشاورزی استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظام صنفی كشاورزی، این جلسه راس ساعت 10 با اعلام برنامه و تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد. ابتدا آقای مهندس جهانبخش مدیر تعاون روستایی استان ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه، گزارش مختصری از وضعیت نظام صنفی كشاورزی استان ارائه نمود.

سپس نماینده دفتر امور تشكل های كشاورزی سازمان مركزی تعاون روستایی ایران، ضمن تقدیر و تشكر از تشكیل جلسه مجمع عمومی، به تشریح دستاورد ها، موانع و چالش های پیش روی نظام صنفی در طول هفت سال فعالیت نظام صنفی پرداخت و تذکراتی را پیرامون فرآیند نحوه برگزاری مجمع عمومی و انتخابات نظام صنفی كشاورزی ارائه كرد.

مهندس دالوند افزود: پس از تشكیل ساختار نظام صنفی با مشخص و تعیین شدن افراد در مسئولیتها تكامل می یابد و برای حركت و پیشرفت نظام صنفی در عرصه كشاورزی، با برنامه محور بودن و آشنایی و آگاهی به قوانین و مقررات، تعامل با دستگاه های اجرایی و نهادهای مرتبط با بخش كشاورزی و اقدامات در جهت تامین منافع صنفی كشاورزان و بهره برداران باید گام برداشت.

در ادامه با اعلام رسمیت جلسه، هیات رئیسه سنی مجمع تشكیل و جلسه بر اساس دستورات مندرج در آگهی(دعوتنامه) ادامه یافت. سپس به درخواست رئیس سنی مجمع، داوطلبین عضویت در هیأت مدیره و بازرس نظام استان هر كدام به مدت دو دقیقه نسبت به معرفی خود اقدام نمودند. سپس برگه های رأی که توسط یکی از اعضای هیأت رئیسه و ناظرین دولتی امضا و ممهور به مهر نظام صنفی شده بود بر اساس لیست اعضای حاضر در مجمع و با تطبیق کارت شناسایی و اسامی ثبت شده توزیع شد. با جمع آوری و شمارش برگه های رای و تطبیق آن با تعداد حاضران، نسبت به شمارش آرا اقدام شد که نتیجه به ترتیب آراء کسب شده به این شرح است:

آقایان: وحید نرگس نژاد با کسب 12 رای ، حسین باقر فرد 11 رای ، حاجتی حق نگهدار 10 رای ، فرشاد حافظی 10 رای، لهراسب مکی پور 6 رای به عنوان اعضای اصلی و ساسان خادمی 6 رای و سجاد پرور با 2 رای به عنوان اعضای علی البدل هیات مدیره و قاسم آور با کسب 11 رای و هوشمند جانی پور با 2رای به عنوان بازرس اصلی و علی البدل نظام صنفی کشاورزی استان کهگیلویه و بویر احمد انتخاب شدند.