تبلیغات

ابزار هدایت به بالای صفحه

پایگاه اطلاع رسانی نظام صنفی کشاورزی
پایگاه اطلاع رسانی نظام صنفی کشاورزی

سوال: برخی از پرداخت قانونی حقوق دبیر اجرایی نظام صنفی كشاورزی استان و یا شهرستان اجتناب می كنند. راه كار چیست؟ چه باید كرد؟

پاسخ: بر اساس تبصره ماده 5 نظام نامه اداری مالی نظام صنفی كشاورزی، دبیر اجرایی اعم از عضو هیات مدیره یا غیر عضو در قبال خدمت در نظام صنفی حق الزحمه دریافت می نماید.

این امر به شرطی محقق می شود كه بر اساس ماده 8 همین نظام نامه، اشتغال به كار وی تمام وقت باشد.

لذا در صورت عدم تحقق موضوع، دبیر اجرایی می تواند نسبت به گزارش موضوع به هیات مدیره و سایر مراجع ذیصلاح اقدام نماید.



ارسال در تاریخ شنبه 5 تیر 1395 توسط گروه كارشناسان كشاورزی